HÍREK
HÍREK : Súlyos büntetés jár a sikánátvágásért Monzában

Súlyos büntetés jár a sikánátvágásért Monzában

  2009.09.13. 13:31


A Nemzetközi Automobil Szövetség (FIA) még az Olasz Nagydíj szombati időmérő edzése előtt figyelmeztette a pilótákat, hogy az első és a második lassító kiegyenesítése, súlyos büntetést von maga után a vasárnapi versenyen.

A Forma-1 versenyigazgatója, Charlie Whiting levélben hívta fel a csapatok figyelmét arra, hogy az irányító testület nem lesz elnéző, és keményen fel fog lépni a sikánátvágások ellen.

"Ha egy versenyző három alkalommal átvágja a sikánt a verseny alatt, akkor automatikusan jár a boxutca áthajtásos büntetés, kivéve, ha manőverével balesetet kerül el" – állt Whiting levelében.

A szakember hozzátette, hogy minden egyes sikánátvágás, mellyel a versenyző előnyre tesz szert, szintén büntetést von maga után, bár hozzátette: a rajt utáni első kanyart másképp kezelik, hacsak nem kerül az átvágással sportszerűtlen előnybe valaki.

Sikánátvágásnak egyébként az minősül, ha az autó mind a négy kerekével az említett kanyar kerékvetőjének rossz oldalára kerül.

Még nincs hozzászólás.
 

Könyves oldal - egy jó könyv, elrepít bárhová - Könyves oldal    *****    20 éve jelent meg a Nintendo DS! Emlékezzünk meg ról, hisz olyan sok szép perccel ajándékozott meg minket a játékaival!    *****    Ha érdekelnek az animék,mangák,videojátékok, japán és holland nyelv és kultúra, akkor látogass el a személyes oldalamra.    *****    Dryvit, hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését! 0630/583-3168 Hívjon!    *****    Könyves oldal - Ágica Könyvtára - ahol megnézheted milyen könyveim vannak, miket olvasok, mik a terveim...    *****    Megtörtént Bûnügyekkel foglalkozó oldal - magyar és külföldi esetek.    *****    Why do all the monsters come out at night? - Rose Harbor, a város, ahol nem a természetfeletti a legfõbb titok - FRPG    *****    A boroszkányok gyorsan megtanulják... Minden mágia megköveteli a maga árát. De vajon mekkora lehet ez az ár? - FRPG    *****    Alkosd meg a saját karaktered, és irányítsd a sorsát! Vajon képes lenne túlélni egy ilyen titkokkal teli helyen? - FRPG    *****    Mindig tudnod kell, melyik kikötõ felé tartasz. - ROSE HARBOR, a mi városunk - FRPG    *****    Akad mindannyijukban valami közös, valami ide vezette õket, a delaware-i aprócska kikötõvárosba... - FRPG    *****    boroszkány, vérfarkas, alakváltó, démon és angyal... szavak, amik mind jelentenek valamit - csatlakozz közénk - FRPG    *****    Why do all the monsters come out at night? - Rose Harbor, a város, ahol nem a természetfeletti a legfõbb titok - FRPG    *****    why do all monsters come out at night - FRPG - Csatlakozz közénk! - Írj, és éld át a kalandokat!    *****    CRIMECASESNIGHT - Igazi Bûntényekkel foglalkozó oldal    *****    Figyelem, figyelem! A második vágányra karácsonyi mese érkezett! Mesés karácsonyt kíván mindenkinek: a Mesetáros    *****    10 éves a Haikyuu!! Ennek alkalmából részletes elemzést olvashatsz az anime elsõ évadáról az Anime Odyssey blogban!    *****    Ismerd meg az F-Zero sorozatot, a Nintendo legdinamikusabb versenyjáték-szériáját! Folyamatosan bõvülõ tartalom.    *****    Advent a Mesetárban! Téli és karácsonyi mesék és színezõk várnak! Nézzetek be hozzánk!    *****    Nagyon pontos és részletes születési horoszkóp, valamint 3 év ajándék elõrejelzés, diplomás asztrológustól. Kattints!!!!