Sziasztok :) Most nem sokat tudok írni, mert épp tanulok. De gondoltam teszek fel egypár hírt a lapra ^.^ Plussz hoztam még egy videót az Abu Dhabi-i pályáról:
Eső zavarhatja meg a finálét Abu Dhabi-ban
Jelenleg pénteken 35%, addig szombaton 25% az esély arra, hogy leszakadjon az ég. Pillanatnyilag 29°C a levegő hőmérséklete Abu Dhabi-ban, az ég derült, száraz idő. A Ferrari és a McLaren is a Red Bull-tól igazolna
„A Top-30-as emberek között, akik nekünk dolgoznak, nincs egy olyan sem, aki ne kapott volna ajánlatot egy konkurens csapattól.” – mondta büszkén az osztrák. Domenicali: Vettel, mint Alonso csapattársa a Ferrarinál? Soha ne mond, hogy soha
De még mindig megtörténhet, hogy nyer, hiszen 2007-ben Kimi (Räikkönen) meg tudta velünk csinálni. A munkájára kell koncentrálnia. Az egyik előny számára az, hogy kisebb a súly a vállán, mivel már nincs veszítenivalója. Mark (Webber) esetében másként látom a dolgot.