HÍREK : Todt: A Ferrari jól döntött! |
Todt: A Ferrari jól döntött!
2009.10.05. 16:33
A Ferrari korábbi legendás szakembere szerint az olasz istálló jól tette, amikor leszerződtette a kétszeres spanyol világbajnokot Felipe Massa mellé a következő szezonra.
Jean Todt hosszú éveken át a Ferrari családhoz tartozott. A legendás francia szakember 2007 év végén intett búcsút a Scuderia-nak, és egy időre a királykategóriának.
Todt újabban a Nemzetközi Automobil Szövetség (FIA) egyik elnökjelöltje. Jean-nak mindössze egy ellenfele lesz az októberi elnökválasztásokon, és az Ari Vatanen, a korábbi rali-világbajnok lesz.
Todt Suzukában is ott volt, és mondott néhány szót Fernando Alonso és a Ferrari kapcsolatáról.
„Először is szeretném leszögezni, nem azért vagyok itt, hogy a Ferrariról beszéljek.” – kezdte Jean Todt.
„Annyit mondhatok, hogy a Ferrari jól döntött, amikor leszerződtette Fernando Alonso-t. Minden jót szeretnék neki, és Felipe Massának kívánni, aki reményeim szerint hamarosan újra autóba ülhet.” – folytatta Todt.
|